Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /zmechanizowany.pl/modules/mod_djmegamenu/helper.php on line 134

Citroen DS5 2.0HDi 180HP

DS5 został zaprojektowany dla tych, którzy lubią mieć coś innego niż wszyscy. Przyglądając się designowi DS5'ki odczuwam wrażenie, jakby styliści poprzycinali kombi, tworząc naprawdę gustowny wózek..... w pięknej bieli, z ciemnymi szybami i szklanym czarnym dachem.

Wnętrze, mogę rzec.... jak w kabinie pilota samolotu.

Plus dla innowacyjnych rozwiązań - panel sterowania na podsufitce czy zasłonki nad głowami kierowcy
i pasażerów.

DS5 zebrał bardzo dużo krytyki pod adresem chociażby wysokiej pozycji za kierownicą, czy zawieszenia pojazdu..... czy warto się z tym zgodzić? Myślę, że nie. Jeżdżąc DS5 po aglomeracji śląskiej nie odczułem dyskomfortu zarówno jako kierowca czy pasażer.

Na szczególne uznanie zasługuje dobrze skonfigurowany napęd DS5'ki. 4-cylindrowy 2.0 HDi podczas testu sprawdzał się bez zarzutu. Ten turbodoładowany agregat jest w stanie wygenerować 400Nm, a więc mocy jest aż nadto.

Zapraszam do obejrzenia filmu z testowanym DS5.

Samochód do testu i opisu udostępnił Dealer Citroena z Katowic firma Auto-Gazda group.

Marcin Kuźmak

 

Używamy cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu analizowania ruchu i statystyk. Zapoznaj się z polityką cookies i polityką prywatności przed przejściem do serwisu.
Ok